News

Starstruck v kinech?

20. března 2010 v 12:54
f
Někdo z Vás se ptal jestli půjde film Starstruck do našich kin. Zatím není nic potvrzeno, ale jestli se v kinech neobjeví myslím že se dočkáme nadabované verze. Camp Rock taky nebyl v českých kinech ale vyšel v češtině. Určitě Vás budu postupně informovat.

Danielle nemá Twitter

13. března 2010 v 17:03
Danielle nemá založený svůj účet na Twitteru, řekl to officiálně její herecký kolega Sterling Knight v jednom online rozhovoru. Nick actressdanielle, pod kterým se někdo falešně skrývá je tedy podvod. Nechápu jak to ty lidi baví se pořád za někoho vydávat. Příjde mi to trapné.

Vítej na danielle-campbell.blog.cz!

12. března 2010 v 14:16
Vítám Vás na mém novém blogu o 15ti leté americké herečce Danielle Campbell. Můžete jí znát především z jejího prvního filmu Starstruck nebo seriálu Prison Break. Zde jsem jí také poprvé viděla a ikdyž hrála jen ve čtyřech epizodách, tak mě jako herečka zaujala. O tomto seriálu mám také blog a můžete se na něj podívat tady. Myslím si že tato slečna je velice sympatická, talentovaná a když se jí bude dařit i nadále, určitě to v budoucnu někam dotáhne! Tímto tedy otvírám svůj druhý blog...
xoxo Teddy-girl*
 
 

Reklama