Message

Hrozné :-!

29. května 2010 v 13:16
ff
Stala se mi jedna nepříjemná věc, která už je naštěstí vyřešená. Někdo mi uhodl heslo a změnil ho. Naštěstí jsem na něj přišla a okamžitě si vymyslela nějaké složitější. Moc mě mrzí že jste museli zase čekat ale bála jsem se že o blog přijdu. No teď už je to OK..jen abyste si nemysleli že jsem se tady na to vykašlala.

xoxo teddy-girl*

Jsem z5!

8. května 2010 v 8:57
ddd
Ahoj SBčka, omlouvám se že jsem byla tak dlouho pryč ale teď už jsem z5 a vrtátí se to tu zase do normálního provozu. Doufám že jste si mě nesmazali, ikdyž bych to pochopila =) Jen Vám oznamuji že od dneška už zase budou přybývat články.

xoxo teddy-girl*

Hiatus

3. dubna 2010 v 11:48
df
Omlouvám se, ale musím dát HIATUS. Je to na dobu neurčitou ale doufám že se vrátím co nejdřív! Důvod udávat nechci protože je to osobní, ale zrovna teď na tento blog nemám náladu. Ještě jednou se moc omlouvám! =(

xoxo teddy-girl*

New design

31. března 2010 v 20:07
dc
Protože je konec Března, rozhodla jsem se že sem dám nový design. Upřímě není úplně podle mých představ a tamten se mi líbíl víc ale co už. Taky jsem do menu konečně dala fotku měsíce Duben. Zvolili jste čtvrtou. No, snad se vám ta změna bude aspoň trochu líbit :))

xoxo teddy-girl*

Třídění SB

28. března 2010 v 13:47
Je čas udělat pořádek v SBčkách. Někdo blog zrušil, někdo sem nechodí a někdo bohužel píše komentáře typu "obíhám". O taková SB nestojím. Chápu že někdo chce mít to obíhání rychle za sebou a tak prostě jenom zkopíruje pár slov a hodí je všem Aff do komentů, jenže to je vůči ostatním nefér. Teď je to tedy třídění podle mě. Samozřejmě jestli někdo už nechcete být SB napište. Nechávám si toho u koho je srdíčko. Ostatní mažu kvůli těm třem důvodům, které jsem uvedla nahoře. Jestli jsem Vás zklamala nezlobte se ale snad to chápete...

Prosím o laskavost

27. března 2010 v 10:44
dc
Předem všem moc děkuji, že mi dáváte hlasy. Těší mě to! x) Chtěla bych se Vás zeptat jestli byste byli ochotní spřátelit se mnou i na mém druhém blogu o seriálu Prison Break. Mám tam docela málo SB a kdyby měl někdo z Vás zájem, byla bych moc ráda! Prosím ozvěte se kdyžtak k tomuto článku nebo právě na blog zde.

xoxo teddy-girl*

Další hlasy

26. března 2010 v 21:31
dc
Postoupila jsem do třetího kola soutěže o nejlepší celebritu a seriál. Chci všem moc poděkovat za hlasy a jestli budete tak hodní, prosím hlasujte pro Teddy-girl* zde a zde. Předem děkuju. Jinak zítra tady toho určitě přibyde víc, protože je konečně víkend! =)

I´m tired

24. března 2010 v 20:43
dc
Ahoj všichni! Jak se dneska máte? Já jsem teda hrozně utahaná. Dneska ve škole hrůza. Žádná špatná známka ale měli jsme až do půl čtvrté a už mi z toho hrabalo. Nemůžu se dočkat až zalehnu do postele =D. Dál Vám chci oznámit že zítra se toho chystám přidat víc. Konečně nějaký ten rozhovor a nejspíš screeny z další epizody Prison Breaku. To je dnes vše a přeji dobrou noc...
xoxo teddy-girl*

Hlásněte prosím

21. března 2010 v 11:01
dc
Díky Vám jsem postoupila do 2. kola soutěže o nejlepší seriál a nej celebritu. Děkuju za hlasy a zároveň Vás chci poprosit o další =D. Prosím hlasujte pro Teddy-girl* zde a zde. Budu Vám moc vděčná! Odpoledne se chystám přidat nějaké video s překladem a později oběhnu SB.
xoxo teddy-girl*

I´m sorry...

19. března 2010 v 15:36
dc
Ahojec všichni! Chci se omluvit, že jsem včera nic nepřidala. Měla jsem dlouho školu a ještě k tomu trénink. Dneska přidám nějaké fotky, oběhnu sbčka a možná sem dám nějaký video rozhovor Danielle s překladem ale to ještě nevím. Jinak dneska jsme byli se třídou na výletě, takže na pohodu den.
xoxo teddy-girl*

1000 návštěvníků!

16. března 2010 v 19:45
b
Tak ta tisícovka nakonec přišla ještě dřív než jsem čekala! =D Dopoledne padlo číslo 1000, za které Vám moc děkuji. Ta návštěvnost je úžasná. Chci Vám také všem poděkovat za hlasy, které jste mi dali v těch soutěžích. Vy co jste hlasovali, máte moje slovo že kdykoliv budete něco potřebovat, ozvěte se a taky Vám dám někde hlas nebo se připojím do nějaké soutěže. Dneska už asi nic nepřidám takže přeju hezký večer.
xoxo teddy-girl*

Prosím o hlasy

15. března 2010 v 20:54
Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší seriál a nejlepší celebritu. Hlasujte prosím pro Teddy-girl* tady jsem tam s Wentworthem Millerem. A také pro Teddy-girl* zde. Jsem tam se seriálem Prison Break (Útěk z vězení), který sleduju už skoro tři roky a opravdu si myslím že je to jeden z nejlepších seriálů vůbec. Shodou okolností v něm účinkovala i Danielle takže Vám budu moc vděčná když pro mě objetujete dva hlasy =)

xoxo teddy-girl*

Everything for Today

14. března 2010 v 21:38
Takže pro dnešek je to všechno. Zítra jdu po dvou týdnech zase do školy, protože jsem byla nemocná. Jsem zvědavá jestli to zvládnu nebo nastane krach =D Abych řekla pravdu vůbec se mi tam nechce ale co nadělám. Dál děkuji strašně moc za návštěvnost. Naopak je jedna věc, co mě netěší a to je ta, že lidi co sem přijdou např. napíšou reklamu s prosbou o hlas. Ihned mažu, protože proč bych měla pro někoho hlasovat nebo se zapojovat do soutěží, když se ten dotyčný ani neobtěžuje napsat do příslušného odkazu v menu. Pro SBčka to samozřejmě neplatí. Už to řešit nebudu, lidi jsou prostě sobci. Přeji dobrou noc!
xoxo teddy-girl*

Are you serious?

14. března 2010 v 13:13
Vypadá to že rubriku REKLAMY jsem zakládala úplně zbytečně. Nechápu co je tak těžkého na tom, kliknout na jeden odkaz a až tam napsat co potřebujete. Vím že jedno kliknutí dá opravdu velkou "práci" ale jestli napíšete svojí reklamu do normálních článků, okamžitě jí smažu a budu ignorovat. Tohle opravdu nesnáším!

xoxo teddy-girl*

Spřátelené weby

14. března 2010 v 11:56
Nabídky ke spřátelení se mi jenom hrnou. Ne že bych nebyla ráda, naopak ale už mám 29 spřátelených blogů, takže jsou poslední volná místa. Myslím že těch 35-40 bych zvládla. Každopádně teď už budu přísnější na vybírání. Další věc je návštěvnost. Děkuju moc, opravdu mě to příjemně zaskočilo.

xoxo teddy-girl*

Guys, are you crazy?

13. března 2010 v 19:16
Lidi zbláznili jste se nebo kromě blogu.cz blbne i Toplist? =D Takový vysoký čísla snad nejsou ani možný! Samozřejmě mě to moc těší a jsem vám vděčná, takovou návštěvnost jsem ještě nikdy neměla takže koukám jako blázen. Kolem páté tady bylo dokonce 33 lidí online a za dnešek už mám něco přes 200 návštěvníků. Děkuju moc.

xoxo teddy-girl*

Blbne blog!

13. března 2010 v 18:19
Taky Vám blbne blog.cz jako mě? Když příjdu na nějakou stránku kde je třeba video, zobrazí se mi bílý obdélník, dole taková šipka a zbytek stránky se nezobrazí. Dělá vám to taky? Už mě to štve, pořád jsou s tím problémy.

xoxo teddy-girl*

100 návštěvníků!

13. března 2010 v 15:26
Tak a mám tady stovku! Vím že oproti jiným blogům je to malé číslo ale blog mám od včerejška takže jsem spokojená víc než dost. Děkuju vám a doufám že takhle doujdu k té tisícovce nebo víc. To je ale ještě daleko =D Takže ještě jednou děkuji!

xoxo teddy-girl*

Screencaps

13. března 2010 v 9:10
Už dnes se vrhnu na tvoření screencaps z Prison Breaku v HQ kvalitě. Screeny z aspoň jedné epizody by tu tedy měly být dneska. Ještě Vám chci poděkovat za včerejší návštěvnost. V první den blogu to je myslím skvělé!
xoxo Teddy-girl*
 
 

Reklama